Ste podnikateľ a starostlivosť o Vaše účtovníctvo Vám zaberá príliš veľa času? Každý mesiac musíte doklady chystať a nosiť k účtovníkovi? Doklady máte u účtovníka a ak niečo treba reklamovať, musíte absolvovať navyše cestu k účtovníkovi? Nemáte prehľad o tom čo je zaúčtované, kto Vám zabudol zaplatiť, alebo naopak, komu ste zabudli zaplatiť Vy? A čo tak odovzdávať doklady účtovníkovi elektronicky? S účto+ dokážete zefektívniť všetky úkony spojené s účtovníctvom.

 

Vystavujete faktúry ešte stále v Excely, Worde alebo platíte drahý software, ku ktorému nemáte prístup odvšadiaľ? V účto+ môžete faktúry vystavovať odkiaľkoľvek a máte k nim vždy prístup nielen Vy, ale aj Vaši kolegovia a Váš účtovník. Faktúru či cenovú ponuku máte vystavenú už za pár sekúnd a môžete ju hneď zo systému účto+ aj odoslať na email zákazníkovi. Pre účtovníka už faktúru netreba zvlášť tlačiť a nosiť mu ju, faktúru si môže jednoducho vyexportovať a nahrať priamo do svojho účtovného softwaru. Už tak nehrozia chyby pri ručnom prepisovaní faktúry za faktúrou.

 

Došlé faktúry si evidujete stále v Excely a zabúdate ich uhrádzať? S účto+ je tomu koniec. Faktúru hneď ako príde buď odfotíte, alebo iba prepošlete email – ak prišla elektronicky a ihneď ju máte zaevidovanú v systéme. Účto+ Vás na Vašom dashboarde aj upozorní na ich úhrady a Vám sa tak už nikdy nestane, že faktúru zabudnete zaplatiť. Úhrady sa párujú na dokumenty automaticky podľa variabilného symbolu. Stačí naimportovať bankový výpis. Váš účtovník môže mať priamo prístup k Vašim faktúram a vie ich tak priebežne účtovať.

 

Pokladničné doklady Vám niekedy vyblednú skôr ako ich stihnete priniesť k účtovníkovi? Tomu je tiež koniec. Doklad stačí odfotiť hneď po zaplatení a máte ho ihneď nahratý v účto+.

 

Potrebuje Váš účtovník dodatočné informácie k dokumentom, ktoré ste pre neho nahrali? Odteraz nebudú žiadne nedorozumenia. Ku každému dokladu je k dispozícii aj chat, ktorý ostáva archivovaný pri každom doklade. Aj v budúcnosti, napríklad pri daňovej kontrole sa k nemu viete vrátiť a uľahčiť si tak prácu.

 

Posiela Vám účtovník všetky výkazy na email spolu s textovým príkazom na úhradu? Stáva sa Vám, že sa pomýlite v čísle účtu, v sume, alebo vo variabilnom symbole? V účto+ sme pre Vás vylepšili aj tento systém. Účtovník Vám jednoducho nahrá ten istý súbor ako posiela inštitúciám, aj do systému účto+. Vy ho ihneď vidíte a v prípade, že obsahuje sumu na úhradu, tak Vám účto+ vygeneruje QR kód, alebo si môžete vytvoriť hromadný príkaz na úhradu, ktorý naimportujete do banky. Už nikdy viac sa nepomýlite.