Posledné mesiace sme sa v Účto+ sústredili na pridávanie množstva nových funkcií. Dnes spustili novú verziu 1.3 kde sme pridali dlho očakávanú funkciu TXT exportu pre Omegu.

Rozšírenie podpory pre účtovné programy

Od dnes je možné exportovať zálohové faktúry, daňové doklady k prijatým platbám aj vystavené faktúry pre 3 najrozšírenejšie účtovné programy používané na slovensku a to: Omega, Pohoda, Money S3. V prípade, že na Účto+ prechádzate a máte vystavené faktúry v jednom z týchto programov, je možné ich do Účto+ naimportovať exportom z účtovníctva. Pri Money S3 a Pohoda sú podporované XML súbory a pri Omega je to TXT formát. Rovnako môžete importovať aj celý adresár z účtovníctva. Tu však nekončíme a postupne pripravujeme podporu aj pre ďalšie účtovné programy.

účtovné programy

 

Statusy a schvalovacie procesy

Pre rýchlejšie zobrazovanie a odovzdávanie informácií sme pridali funkciu statusu. Status je pole viditeľné v každej tabuľke a môže mať rôzne farby, ktoré vyjadrujú rôzne stavy práce s dokumentom. Keďže vieme, že každá spoločnosť je unikátna a má vlastné potreby a procesy, tak sme pripravili systém kde si môžete statusy vytvárať a používať podľa Vašich potrieb. Veríme, že Vám touto funkciou sprehľadníme a zjednodušíme prácu.

Jednotlivým statusom môžete nastaviť aj „rodiča“ čo Vám pomôže vytvárať jednoduché schvalovacie procesy vo Vašej spoločnosti, napríklad, že dokument musí byť najprv „Schválený“ a až potom môže byť „Objednaný“

Status

 

Kompresia nahratých súborov

Aby sme Vám šetrili Váš predplatený priestor, pridali sme funkciu zmenšovania (kompresie) súborov tak, aby nedošlo k strate kvality. Samozrejme toto nastavenie je dobrovolné a môžete sa kedykoľvek rozhodnúť, že chcete uchováva dokumenty v pôvodnej kvalite.

Zmenšenie súborov

 

Notifikačné emaily

Úpravou prešli aj notifikačné emaily. Teraz keď si píšete do chatu na konkrétnom dokumente, do emailu Vám príde aj informácia z hlavičky dokumentu, aby ste sa vedeli rýchlejšie zorientovať a odpovedať priamo odpoveďou v maily bez nutnosti sa prihlásiť do Účto+. Tiež sme pridali automatickú odpoveď v prípade, že nahrávate súbory cez email a počas tohoto procesu došlo k chybe ako napríklad posielanie dokumentu z neschválenej adresy.

 

Pripravili sme pre Vás aj niekoľko vylepšení, ako napríklad:

  • Prevod spoločnosti na nového majiteľa
  • Spoločnosti s Free balíčkom si môžu pridať účtovnú spoločnosť
  • Políčko „Spracované“ sme premenovali na „Zaúčtované“
  • Označili sme povinné polia vo formulároch pre jednoduchšiu prácu
  • Nový vylepšený systém nápovedy
  • a mnoho ďalšieho